Un bărbat în vârstă de 53 de ani și-a pierdut viața în urma unei explozii urmate de un incendiu, produse la centrala termică pe lemne din locuința sa. Bărbatul a fost scos inconștient de vecini, însă, în ciuda intervenției rapide a echipajelor medicale, nu a mai putut fi salvat.
Incendiul s-a manifestat într-o cameră tehnică de aproximativ 10 metri pătrați și a fost lichidat de pompieri înainte de a se extinde. Autoritățile au demarat o anchetă pentru a stabili cauzele exacte ale exploziei.
Sursă foto: MondoTV
















Leave a Reply